Strefa dla mediów

Od ponad 25 lat wspieramy polskie firmy w budowaniu trwałych relacji z pracownikami oraz lojalności w biznesie. Wyznaczamy kierunki rozwoju świadczeń pozapłacowych i zwiększamy zaangażowanie kontrahentów, klientów i sił sprzedaży. Wierzymy, że jakość codziennego życia wzmacnia satysfakcję, a tym samym odgrywa istotną rolę w strukturze organizacyjnej naszych strategicznych partnerów. Motywacja i lojalność to klucz do rozwoju firmy.

Artykuły prasowe

Image
Blog komunikat prasowy

Aktualności

Pluxee – nowy fintech dla marketingu, sprzedaży i HR podbija rynek… przyjemnościami

Pluxee jest nowym fintechowym brandem, skierowanym do marketingu, sprzedaży i HR. Stawia na cyfrowe rozwiązania, głównie w obszarze kart przepłaconych i podarunkowych. To rewolucja na rynku narzędzi zwiększających sprzedaż oraz benefitów pracowniczych.

Czytaj więcej
Image
Blog komunikat prasowy

Aktualności

Pluxee Polska - spółka wyodrębniona z globalnych struktur Grupy Sodexo - odpowiada za cyfrową transformację benefitów pracowniczych i narzędzi zwiększających sprzedaż. To innowacyjny lider łączący pozycję i doświadczenie Sodexo Benefits & Rewards Services Polska z cyfrowością i nowoczesnością nowej marki.

Image
Blog komunikat prasowy

Aktualności

Nadchodzi rewolucja w świadczeniach pozapłacowych, którym nowy kierunek wyznaczają pozytywne emocje, przyjemne doświadczenia i cyfrowe formy. Pracownicy potrzebują więcej radości w pracy, codziennych przyjemności i wolności wyboru – przekonują eksperci Pluxee, fintechu wyodrębnionego z globalnej Grupy Sodexo, działającego w 31 krajach.

Sodexo Benefits and Rewards Services Polska, lider na rynku benefitów pracowniczych – zmieniając nazwę na Pluxee, brand i strategię rozwoju – wprowadza nieszablonowe rozwiązania i innowacyjne spojrzenie na benefity.

Image
Blog komunikat prasowy

Aktualności

Nowe kanały dotarcia do konsumentów, cyfrowe narzędzia zwiększające sprzedaż, szeroka promocja i pewny strumień przychodów z kart przedpłaconych. To możliwości, jakie oferuje partnerom - sieciom handlowym i gastronomicznym - Pluxee Polska. Fintech działający w obszarze HR, marketingu i sprzedaży. Nowa marka już dziś może pochwalić się najszerszą siecią punktów akceptujących: stacjonarnych w Polsce i za granicą, a także online. W planach ma dalszy dynamiczny rozwój.

Skontaktuj się z nami!

Kontakt do agencji PR

Karolina Piekus
Concept PR
+48 501 666 942
k.piekus@conceptpr.pl

Katarzyna Klimek-Michno
Concept PR
+48 503 462 385
k.klimek-michno@conceptpr.pl

Adres do korespondencji

ul. Rzymowskiego 53
02-697 Warszawa


Dane spółki

Pluxee Polska Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 53, 02-697 Warszawa
KRS: 0000033826
REGON: 013055815
NIP: 522-23-57-343