Dla każdego coś innego? Czemu nie!

Podaruj pracownikom benefity Pluxee na małe codzienne przyjemności!

Uśmiechnięty pracownik to zmotywowany pracownik!

Ilu pracowników, tyle pomysłów na idealny benefit. Karty Pluxee na przyjemności codzienności spełniają oczekiwania wszystkich, dzięki nieograniczonej możliwości wyboru czasu, miejsca i sposobu realizacji. Z Pluxee zwiększysz motywację zespołu, zaangażowanie, docenisz, zatrzymasz u siebie talenty i przyciągniesz nowe. Wywołaj uśmiech pracowników z Pluxee!  

Motywuj pracowników z Pluxee!

Alt text

Karta podarunkowa Pluxee Prezent

Tak przyjemnie jest otrzymać prezent – a jeszcze przyjemniej wybrać go sobie samodzielnie! Podaruj swoim pracownikom, nie tylko od święta, kartę podarunkową Pluxee Prezent, czyli to, co najcenniejsze – swobodę wyboru i elastyczność w korzystaniu. To najlepszy wyraz docenienia, który naprawdę motywuje pracowników.

Alt text

Karta Pluxee Lunch

To rozwiązanie nigdy się nie przeje, ten benefit pożądany jest przez aż 80% pracowników. Pluxee Lunch to codzienna przyjemność z jedzenia dopasowana do indywidualnych potrzeb pracowników. . A to wszystko pozwala dodatkowo zaoszczędzić Twojej firmie i pracownikom ponad 1000 zł rocznie dzięki zwolnieniu z ZUS.
* Wartość przekazanych na karcie środków jest wolna od składki ZUS do 450 zł miesięcznie na pracownika, stanowi dla firmy koszt uzyskania przychodu i nie podlega opodatkowaniu VAT.

Alt text

Karta Pluxee Posiłek

Chcesz zapewnić pracownikom jak najlepszy posiłek profilaktyczny? Mamy konkretne rozwiązanie! Dzięki karcie przedpłaconej Pluxee Posiłek każdy samodzielnie wybierze to, co lubi, a Ty zadbasz o zdrowie i dobre samopoczucie zatrudnionych.. To bezpieczne i sprawdzone rozwiązanie, które w prosty i wygodny sposób umożliwi zapewnienie posiłków pracownikom.

Alt text

Platforma benefitowa Pluxee

Wolność wyboru to zawsze doskonały benefit! Nasza platforma on-line umożliwia pracownikom wybór ulubionych świadczeń pozapłacowych w ramach przyznanego budżetu. Niezależnie od stanowiska czy pełnionej funkcji w organizacji, każdy samodzielnie decyduje, co sprawi mu przyjemność. To się sprawdza!

Czy wiesz, że...?

50%

Wyższa lojalność

Firmy, które inwestują w motywację pracowników, doświadczają o 50% niższej rotacji personelu, co przekłada się na mniejsze koszty rekrutacji i szkolenia (źródło: Corporate Leadership Council).

37%

Wyższa sprzedaż

Badania wykazały, że zmotywowani pracownicy sprzedażowi osiągają wyniki o 37% wyższe niż ich niezmotywowani odpowiednicy (źródło: badania z Uniwersytetu Warwick).

Motywacja pracowników

Dlaczego motywacja pracowników jest tak ważna?

Motywacja pracowników to Twój klucz do sukcesu w dzisiejszym zglobalizowanym świecie! Oto co możesz zystkać motywując pracowników:

  • Wyższa Jakość i Produktywność: Zmotywowany zespół pracuje sprawniej, dostarczając lepsze wyniki i szybciej osiągając cele firmy.
  • Elastyczność i Innowacyjność: Motywacja prowadzi do gotowości do nauki i adaptacji, umożliwiając Twojej firmie błyskawiczne dostosowanie się do dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych.
  • Zadowolenie i Stabilność: Inwestując w zadowolenie i lojalność swojego zespołu, budujesz pozytywną atmosferę i długotrwały sukces przedsiębiorstwa.
Motywacja i produktywność

Zmotywowani pracownicy są aż o 21% bardziej produktywni!

  • Ich zaangażowanie w pracę prowadzi nie tylko do lepszego wykonania zadań, ale także do kreatywnego myślenia i innowacyjności. 
  • Inwestycja w motywację nie tylko poprawia atmosferę w zespole, ale również przyciąga i zatrzymuje najlepsze talenty w branży. 
  • Gdy pracownicy czują się cenieni i doceniani, są bardziej lojalni wobec firmy, co przekłada się na niższą rotację personelu i oszczędności w procesie rekrutacji. W dobie konkurencyjnego rynku pracy, wysoki poziom motywacji może stać się Twoim sekretnym atutem w prowadzeniu prężnie działającego biznesu. 
  • Inwestując w motywację, inwestujesz w przyszłość i stabilność swojego przedsiębiorstwa. Dlatego pomyśl o tym, jak możesz dodatkowo zmotywować swój zespół i zobacz, jakie korzyści przyniesie to Twojej firmie!

Pluxee – możesz na nas liczyć!

Doradzimy

Doradzimy 

to, co sprawdzi się najlepiej w Twojej firmie, realnie oceniając wszystkie potrzeby

Wycenimy

Wycenimy

działania związane  
z konfiguracją Kart  
i platformy Pluxee

Wypracujmy optymalną ofertę

Wypracujemy
optymalną
ofertę

tak, żeby idealnie wspomóc Wasz dział HR i pracowników

Wdrożymy rozwiązanie

Wdrożymy
rozwiązania

oraz zapewnimy nadzór nad całym procesem – od zamówienia,  aż po wdrożenie

Zapewnimy opiekę

Zapewnimy
opiekę

tak, żeby na bieżąco wspomagać HR, pracowników i całą Waszą firmę

Blog

Przeczytaj więcej o motywacji pracowników na blogu

Image
Benefity w służbie balansu_blog

Pracodawca

Benefity w służbie balansu. Jak połączyć politykę świadczeń i strategię work-life balance w organizacji?

Wkrótce będą wakacje. Od wprowadzenia dyrektywy Work-Life Balance minął już ponad rok. Co łączy te dwa fakty z kalendarza? Po pierwsze, to doskonały pretekst, żeby porozmawiać o równowadze między życiem prywatnym a zawodowym, zwłaszcza w kontekście logistycznych komplikacji dla pracujących rodziców. Po drugie, to świetna okazja, żeby zastanowić się, jak stworzyć całościowy plan działań zorientowanych na wellbeing pracownika.

Czytaj więcej
Image
Blog dzień różnorodności

Pracodawca

21 maja obchodzimy Dzień Różnorodności. Cały miesiąc poświęcony jest temu zagadnieniu, dlatego przygotowaliśmy aż 12 pomysłów na celebrację tego wyjątkowego wydarzenia. Można skorzystać z nich zarówno w maju, jak i przez cały rok.

Image
HRonAir blog

Pracodawca

Czy liderzy w Twojej organizacji czują się wypaleni? Niemal 60% liderów deklaruje, że ma wszystkiego dość, co sprawia, że są skłonni do szybkiej zmiany pracy. Takie wnioski płyną z badania „Potrzeby liderów 2024”, zrealizowanego przez IRCenter na zlecenie Pluxee Polska. Badanie rzuca światło na problem, który do tej pory nie był bardzo widoczny: dobrostan osób na stanowiskach kierowniczych. Ciężar odpowiedzialności za zespół, jak się okazuje, często odbywa się kosztem ich własnego zdrowia psychicznego. Jak więc organizacje mogą stawić czoła temu zjawisku? To tylko jedno z pytań, które pojawiło się podczas webinaru HR on Air, prowadzonego przez Jakuba Sito. Jego gośćmi byli: Katarzyna Turska, dyrektorka HR w Pluxee Polska, oraz Dorota Peretiatkowicz, prezeska IRCenter.

Image
Od 2024 roku konsumenci płacą nowymi kuponami Pluxee

Pracodawca

Pracodawcy mogą na wiele sposobów motywować, doceniać i nagradzać pracowników, czy też dbać o to, aby ich zadowolenie z realizacji obowiązków zawodowych ciągle utrzymywało się na wysokim poziomie. Pozytywny wpływ na wizerunek firmy oraz jej kulturę organizacyjną ma racjonalnie ukształtowana polityka benefitowa. Jednym z najpopularniejszych narzędzi, które wykorzystuje się w jej ramach, są bony dla pracowników. Już teraz sprawdź, z jakich źródeł mogą pochodzić środki finansowe przeznaczone na zakup takich atrakcyjnych dodatków do wynagrodzenia.