Poznaj nas bliżej!

Pluxee to przyjemności codzienności! Nasze spersonalizowane, cyfrowe rozwiązania zapewniają użytkownikom wolność wyboru tego, co umili im dzień.

Skuteczność rozwiązań Pluxee to efekt naszego wieloletniego doświadczenia. Jesteśmy globalnym liderem na rynku benefitów pracowniczych oraz narzędzi zwiększania sprzedaży. Ekspertem w dziedzinie motywowania i angażowania konsumentów oraz stymulacji sprzedaży. Odpowiadamy za miliony uśmiechów pracowników, klientów i osób nagrodzonych – to dzięki Pluxee można się cieszyć w życiu małymi przyjemnościami.

Każdy poczuje się doceniony, gdy Pluxee znajdzie się w jego rękach – jako benefit żywieniowy, świąteczny prezent od pracodawcy, nagroda za doskonałe wyniki, lojalność i zaangażowanie.

Pluxee – co się kryje w naszej nazwie?

„Pluxee” – co się kryje w naszej nazwie?

Każdy lubi, gdy życie pozytywnie go zaskakuje, dlatego w naszej nazwie ukryliśmy:

  • „Plux” czyli  „plus”  zawsze chcemy wszystkiego co najlepsze dla naszych klientów, użytkowników i partnerów.
  • „X” symbolizuje świat nieograniczonych możliwości: oferujemy spersonalizowane rozwiązania, które uprzyjemniają życie. Lekkość, radość, przyjemności codzienności… taka jest nasza nazwa i cały świat Pluxee! 
  • „ee” reprezentuje naszą główną linię biznesową EE, czyli “employee experience”.
     

Pluxee Polska w liczbach

nr 1 - lider na rynku

nr 1 - lider na rynku

benefitów pracowników i narzędzi zwiększających sprzedaż

50 tysięcy zadowolonych klientów

50 tysięcy zadowolonych klientów

… i tyle samo powodów, dla których chcemy być coraz lepsi

2 miliony uśmiechniętych użytkowników

2 miliony uśmiechniętych użytkowników

różnorodnych potrzeb i doświadczeń, które chcemy wzbogacać

50 tysięcy  partnerów w całej Polsce

50 tysięcy partnerów w całej Polsce

z którymi cały czas wzrastamy

2 miliony transakcji kartami na przyjemności.webp

+2 miliony transakcji kartami na przyjemności

blisko 3 000 transakcji na godzinę

150 zaangażowanych talentów

+150 zaangażowanych talentów

zawsze do Twojej dyspozycji

Jak zmotywować pracowników?  Zapewniając im przyjemności codzienności! 

Postaw na nasze karty podarunkowe Pluxee Prezent, karty lunchowe Pluxee Lunch czy platformę benefitową Pluxee . To skuteczne rozwiązania, które każdego dnia wywołują miliony uśmiechów użytkowników – a Ty w prosty sposób podniesiesz satysfakcję, zaangażowanie i efektywność pracowników, nie zapominając o optymalizacjach podatkowych . Zawsze na plus!

Jak zapewnić zwiększoną sprzedaż 
i lojalność? Skutecznie!

Buduj długofalowe relacje z pomocą narzędzi Pluxee! Nasze programy lojalnościowe dostosowane są do rzeczywistych potrzeb uczestników, w oparciu o dane. Wiemy, co zadziała i mamy to w swojej ofercie: od tradycyjnych Kuponów Pluxee, przez nowoczesne płatności zbliżeniowe Kartami Pluxee po platformy lojalnościowe czy e-nagrody. Dla każdego coś przyjemnego!

Wartości Pluxee

Lojalność

Lojalność

Lojalność Pluxee wobec klientów, pracowników i udziałowców oparta jest na szczerych, uczciwych relacjach.

Szacunek do ludzi

Szacunek do ludzi

Pluxee kładzie nacisk na zapewnienie równych szans, bez względu na rasę, pochodzenie, wiek, płeć biologiczną i kulturową, przekonania, religię lub życiowe wybory.

Uczciwość biznesowa

Uczciwość biznesowa

Nie tolerujemy praktyk, które nie są oparte na szczerości, uczciwości i sprawiedliwości, bez względu na to, w którym miejscu świata prowadzona jest nasza działalność.

Poznaj zarząd Pluxee Polska

Alt text

Arkadiusz Rochala

Dyrektor Generalny i Wiceprezes Zarządu 

Ma blisko 25-letnie doświadczenie w zarządzaniu i tworzeniu nowych rozwiązań dla biznesu. Swoją karierę w Sodexo Benefits and Rewards Services rozpoczął w 2006 roku na stanowisku Dyrektora Marketingu i Rozwoju. Jego pierwszym wyzwaniem w firmie było stworzenie zespołu profesjonalistów, który efektywnie wspierał działania klientów w ramach segmentów Motywacja Pracowników oraz Lojalność i Motywacja w Biznesie. W 2015 roku został Dyrektorem Wykonawczym spółki, biorąc dodatkowo odpowiedzialność za zarządzanie Działem Sprzedaży. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując w firmach: Kama Foods S.A., Altadis S.A., Kamis-Przyprawy S.A. oraz AB S.A., gdzie odpowiadał m.in. za budowanie strategii konkurencyjnych spółek oraz wprowadzenie produktów firm na rynki Rosji, Ukrainy i Rumunii. W Scandinavian Tobacco SA był odpowiedzialny zarówno za działania marketingowe, jak i trade marketingowe. Absolwent Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu na kierunku Finanse i Bankowość.

Alt text

 

Karol Kamas

Dyrektor Marketingu i Rozwoju, CMO

W Sodexo od grudnia 2020 roku. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze marketingu i zarządzania produktami. W latach 2013–2020 związany był z bankiem BNP Paribas (wcześniej Bank BGŻ), gdzie odpowiadał za innowacje produktowe i ofertę usług dodanych VAS. Wcześniej kompetencje zawodowe zdobywał, kierując departamentem bankowości transakcyjnej oraz zarządzając segmentami klientów detalicznych i biznesowych. Ma szerokie doświadczenie w sektorze finansowym: odpowiadał za działania marketingowe w Banku BGŻ (rebranding po połączeniu BGZ z BNP Paribas), Polbank EFG oraz Prudential Polska, który wprowadzał na rynek polski. Ma na koncie liczne sukcesy związane z launchem wielu produktów oraz działania marketingowe w różnych gałęziach sektora usług. Karierę zawodową zaczynał w marketingu polskiego oddziału TUI.

Zarządzane przez niego marki i produkty były wielokrotnie wyróżniane w prestiżowych konkursach, m.in. Digital Champions Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, czy Effie Awards Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR.
 

Alt text

Katarzyna Turska

Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Ma kilkunastoletnie doświadczenie w ramach struktur działów HR, z sukcesami rozwija międzynarodowe i wielokulturowe organizacje. Jest cenionym partnerem dla struktur biznesowych. Potrafi szeroko spojrzeć na rynek, rozumie procesy biznesowe, jest ukierunkowana na wspólne budowanie strategii i realizację zakładanych celów. Posiada doświadczenie w kreowaniu polityki szkoleniowej, tworzeniu planów rozwojowych i zarządzaniu budżetem. Wspierała procesy wewnętrznej komunikacji oraz budowanie wizerunku na zewnątrz.

Absolwentka UAM w Poznaniu, kierunek prawo, oraz studiów podyplomowych na SGH, kierunek Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

Alt text

Piotr Kaczmarski

Dyrektor Sprzedaży

Ekspert w zakresie zarządzania sprzedażą w strukturach omnikanałowych, zarządzaniu relacjami z klientami, zarządzaniu ryzykiem oraz reinżynierią procesów  sprzedażowych w bankowości detalicznej, SME oraz korporacyjnej, a także w obszarze usług finansowych. Pasjonat służebnego przywództwa oraz cyfrowej transformacji. Osiągnął wiele mierzalnych sukcesów w zakładaniu (Polbank EFG, Finamo), rozwoju (ING, Nest Bank) oraz transformacji instytucji finansowych (DNB, Nest Bank), ze szczególnym naciskiem na transformację cyfrową oraz obszar zarządzania biznesem i obsługę klientów. Obejmował funkcję dyrektora zarządzającego obszarem sprzedaży i obsługi klientów, członka executive committee w Nest Banku, gdzie zarządzał również programem transformacji digitalowej banku - CyberNest.

Alt text

Tomasz Wronkowski

Dyrektor IT

Ma niemal 20-letnie doświadczenie w branży IT. Wcześniej przez 3 lata zajmował stanowisko Project Directora w Sodexo Benefits and Rewards Services w centrali firmy, w Paryżu, gdzie odpowiadał m.in. za zaprojektowanie i dostarczenie wewnętrznego globalnego ekosystemu informatycznego wspierającego wszystkie kluczowe procesy biznesowe i operacyjne w firmie. W procesie transformacji organizacji na poziomie globalnym był odpowiedzialny za wypracowanie nowego modelu operacyjnego IT, skonfigurowanie centralnego Digital Factory oraz nowego modelu architektury funkcjonalnej. Jest absolwentem Wydziału Cybernetyki warszawskiej Wojskowej Akademii Technicznej. Ukończył także studia Executive MBA w Akademii Leona Koźmińskiego. Przez kilka lat pracował jako wykładowca w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki.

Alt text

Grzegorz Biekionis

Dyrektor Finansowy, CFO

Grzegorz do tej pory pracował w spółce Alcon (do 2019 Grupa Novartis, później spin-off), gdzie pełnił rolę Dyrektora Finansowego i Członka Zarządu odpowiedzialnego za całość polityki finansowej i procesów wsparcia w jednostce. Ostatnie 12 lat spędził w Grupie Novartis/Alcon gdzie przed objęciem roli CFO wykonywał coraz bardziej odpowiedzialne funkcje w obszarze finansów: począwszy od Dyrektora Controllingu, poprzez Dyrektora Shared Service Center odpowiedzialnego za zbudowanie centrum i świadczenie usług z zakresu rachunkowości finansowej i podatków po Szefa Finansów na Region Europa we Włoszech, obejmującego 38 krajów. Przed dołączeniem do Grupy Novartis pracował w dziale consultingu PwC, świadcząc usługi z zakresu optymalizacji procesów finansowych, restrukturyzacji i reorganizacji dla Zarządów i właścicieli firm z różnych branż.

Grzegorz jest absolwentem specjalizacji rachunkowość i zarządzanie finansami na Uniwersytecie Łódzkim, Uniwersytetu w Tampere w Finlandii oraz Executive Education na Babson College w USA. Mówi o sobie: „Ciekawy świata partner biznesowy”.