Od przyjemności do skuteczności w sprzedaży

Zwiększaj wyniki sprzedażowe i buduj lojalność z Pluxee!

Zastanawiasz się jak możesz zwiększyć sprzedaż z Pluxee?

Pluxee daje nie tylko uśmiech, ale też realne wsparcie w osiąganiu celów. Z nami sprostasz targetom, nawet tym najbardziej wymagającym. Zorganizujesz angażujące kampanie promocyjne, pozyskasz nowych klientów oraz zbudujesz ich lojalność. W łatwy i szybki sposób zmotywujesz swoich klientów, partnerów, kontrahentów i handlowców do lepszych wyników, dzięki najbardziej pożądanym nagrodom pieniężnym. Pluxee to nie tylko karty, z nami stworzysz także efektywny program partnerski lub lojalnościowy, a tym samym wyróżnisz się na tle konkurencji. 

Najlepsze nagrody

Najlepsze nagrody

75% Polaków twierdzi , że to nagrody pieniężne motywują do udziału w konkursie, loterii czy innej promocji (Źródło: Badanie „Nagrodomania, czyli promowanie przez nagradzanie – edycja 2023”, IRCenter na zlecenie Pluxee Polska, sierpień 2023)

Skuteczne programy lojalnościowe

Skuteczne programy lojalnościowe

44% firm w Polsce prowadzi programy lojalnościowe B2B, z czego 23% uważa je za najskuteczniejsze (Źródło: Raport z badania „Wsparcie sprzedaży w czasach pandemii”, PBS, październik 2020)

Zwiększaj sprzedaż i buduj lojalność z Pluxee!

Pluxee Nagroda

Karta podarunkowa Pluxee Nagroda

Czy istnieje nagroda idealna? Jesteśmy przekonani, że taka właśnie jest Pluxee Nagroda! To nowoczesne, uniwersalne i skuteczne narzędzie, które doskonale sprawdza się w akcjach wsparcia sprzedaży: konkursach, loteriach czy programach lojalnościowych. Pluxee Nagroda jest także doskonałym motywatorem dla sił sprzedaży. Dzięki tej karcie przedpłaconej możesz łatwo i skutecznie nagradzać sukcesy oraz angażować swoich klientów i konsumentów.

Pluxee program lojalnościowy i partnerski

Pluxee program lojalnościowy i partnerski

Każdy wie, że dobre relacje w biznesie procentują! A żeby je zbudować, warto wybrać Pluxee. Z nami kompleksowo zadbasz o lojalność i partnerstwo w modelu B2B. Programy lojalnościowe i partnerskie Pluxee są wprost stworzone do długofalowych akcji – mają najszerszą na rynku ofertę usług i nagród, dopasowaną do różnych wyzwań, branż i regulacji prawnych.

Oferta dla agencji

odASAPnij!

Wiemy, jak to jest w agencjach reklamowych: wszystko na już! Ułatwimy Ci życie – wybierz Pluxee jako nagrody w akcjach promocyjnych, np. konkursach lub loteriach, a my wszystkim się zajmiemy!

Jak wspieramy agencje?

  • najszersza oferta najbardziej pożądanych nagród B2B i B2C, również cyfrowych
  • prosta w obsłudze i atrakcyjna dla konsumentów – karta podarunkowa Pluxee Nagroda z wolnością wyboru.
  • branding nagród zgodnie z Twoimi wytycznymi.
  • szybka dostawa – nawet w 24 h.
  • priorytetowa obsługa agencji – Key Account Manager Pluxee zadba, by wszystko było na czas.
  • wsparcie podatkowo-prawne, np. przy stworzeniu regulaminu akcji.
  • konfekcja nagród – nie tylko je spakujemy, ale też wyślemy nagrodzonym.
Alt text

Więcej przyjemności z oszczędności z Pluxee

Lubisz miłe niespodzianki? W Pluxee zawsze coś dla Ciebie mamy! Odkrywaj ciekawe oferty, promocje i rabaty, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej. Twoje ulubione marki w promocyjnych cenach zawsze pod ręką z aplikacją Pluxee. Damy Ci masę powodów do uśmiechu!

Blog

Przeczytaj więcej na blogu

Image
aką Pluxee Nagrodę wybrać_ Sprawdź, kiedy sprawdzi się cyfrowy eVoucher, karta przedpłacona lub kupon!

Marketing i sprzedaż

Jaką Pluxee Nagrodę wybrać? Sprawdź, kiedy sprawdzi się cyfrowy eVoucher, karta przedpłacona lub kupon!

Organizując akcję promocyjną, warto pamiętać, że nie każda nagroda przyniesie oczekiwany przez nas efekt. Diabeł tkwi w szczegółach, a konkretnie w trzech. Nagroda, która motywuje skutecznie, musi być dopasowana do charakteru i celu akcji, grupy docelowej oraz, co bardzo istotne, do oczekiwań odbiorców. Zastanawiasz się, która Pluxee Nagroda sprawdzi się w Twojej akcji? Poznaj możliwości wykorzystania eVoucherów, kart przedpłaconych (wirtualnych lub klasycznych) oraz kuponów.

Czytaj więcej
Image
Nagrody w konkursach – jakie są najpopularniejsze i jak je poprawnie rozliczyć?

Marketing i sprzedaż

Uważna obserwacja akcji promocyjnych organizowanych przez firmy działające w różnych branżach pokazuje, że konkursy cieszą się niesłabnącą popularnością, a konsumenci są do nich przyzwyczajeni. Tego typu działania marketingowe przyciągają uczestników m.in. dlatego, że stanowią dla nich odskocznię od codzienności, ale przede wszystkim są rozrywką pozwalającą przy okazji nieco zaoszczędzić. Już teraz sprawdź jakiego typu wygrane są najbardziej pożądane oraz jakich zasad należy się trzymać, aby prawidłowo rozliczać nagrody w konkursach!

Image
Czym jest wsparcie sprzedaży i jak je realizować?

Marketing i sprzedaż

Wsparcie sprzedaży, czyli jak skutecznie zwiększyć sprzedaż? – to pytanie zadaje sobie każdy właściciel firmy. Nie ma co ukrywać, odpowiednie wsparcie sprzedaży jest wyjątkowo ważne i jest jednym z filarów dobrze prosperujących przedsiębiorstw. Najlepiej oczywiście, gdyby wsparcie to było długotrwałe, dobrze przygotowane i zaplanowane, a nie jedynie chwilowe lub sezonowe. Tylko budując odpowiednie i długotrwałe relacje, będziesz w stanie przez długi czas cieszyć się z ich efektów. 

Image
Budget cleaning

Marketing i sprzedaż

Tak jak zima w listopadzie zaskoczyła drogowców, tak zwykle budget cleaning na koniec roku zaskakuje marketerów. Niby wszyscy wiemy, że (jak co roku) zostaną nam zaległe środki, a i tak znów w grudniu gorączkowo zabieramy się za ich wydawanie. Jak nie “przepalić” nadwyżki budżetu i dzięki niej zapewnić sobie spokojniejszy start w 2024 rok? Podpowiadamy w poniższym tekście.