Pluxee Lunch

Zapewnij zespołowi najbardziej pożądany benefit żywieniowy – karta na codzienną przyjemność z jedzenia.

Poznaj kartę Pluxee Lunch, z którą życie smakuje lepiej!

prezent

Codzienne podwyżka przyjemności

Karta Pluxee Lunch to coś więcej niż posiłek dla Twoich pracowników – to benefit finansowy, który może być uzupełnieniem wynagrodzenia.

prezent

Swoboda wyboru

Twoi pracownicy zapłacą za ulubione posiłki gdzie chcą i kiedy chcą – w punktach gastronomicznych i handlowych, w Polsce i na świecie, stacjonarnie i online

oszczędności

Karta Pluxee Lunch to oszczędności dla wszystkich

Dla Twojej firmy to do 1106 zł oszczędności na jednym wynagrodzeniu dzięki posiłkom zwolnionym z ZUS do 450 zł miesięcznie na pracownika!

prezent

Mniejsza rotacja i przyciąganie talentów

Regularne posiłki w pracy to nie tylko wyższa efektywność zespołu, a także praktyczny benefit, który w pełni wykorzystają Twoi pracownicy.

* Wartość przekazanych na karcie środków jest wolna od składki ZUS do 450 zł miesięcznie na pracownika, stanowi dla firmy koszt uzyskania przychodu i nie podlega opodatkowaniu VAT.

Sprawdź, jakie korzyści zapewnia karta Pluxee Lunch

  Korzyści dla pracodawcy

  Korzyści dla pracodawcy z Pluxee Lunch

  Korzyści dla pracodawcy

  • Oszczędności w budżecie firmy dzięki zwolnieniu z ZUS na posiłki do 450 zł miesięcznie na pracownika – aż do 1106 zł miesięcznie na jednym wynagrodzeniu.
  • Praktyczny benefit finansowy, który może stanowić uzupełnienie wynagrodzenia pracowników, wspierając ich siłę nabywczą. 
  • Mniejsza rotacja pracowników dzięki codziennym wsparciu i realnym oszczędnościom, które zostają w portfelu zatrudnionych. 
  • Zielone światło dla nowych talentów, karta Pluxee Lunch to niezastąpione rozwiązanie, które wyróżnić Cię na rynku benefitów 
  • Wzrost efektywności i motywacji dzięki regularnym posiłkom i zyskaniu dodatkowego czasu na regenerację 
  • Realna odpowiedź na potrzeby pracowników – aż 80% chciałoby mieć dofinansowane posiłki w pracy*
    

  Sprawdź jakie oszczędności zapewni Pluxee Lunch Tobie i Twoim pracownikom 💚

  Korzyści dla pracownika

  Korzyści dla pracownika z Pluxee Lunch

  Korzyści dla pracownika

  • Ekstra środki w portfelu na ulubione posiłki i oszczędność aż do 1070 zł rocznie! Codzienna przyjemność z jedzenia dopasowana do indywidualnych potrzeb 
  • Swoboda wyboru – Twoi pracownicą zjedzą gdzie chcą i kiedy chcą, w punktach gastronomicznych i handlowych w Polsce i na świecie, stacjonarnie i online. 
  • Codzienne oszczędności dzięki promocjom i rabatom 
  • Wiesz gdzie zjesz czyli dostęp do mapy punktów gastronomicznych i handlowych, dzięki której Twoi pracownicy w łatwy sposób sprawdzą gdzie zapłacą kartą Pluxee Lunch
  • Wygodne i proste zarządzanie kartą w aplikacji mobilnej Pluxee
  • Nowoczesne płatności zbliżeniowe telefonem, dzięki Google PayTM oraz Apple Pay (dotyczy niektórych wariantów kart Pluxee).
    
  Pakiet promocji Lunch

  Pakiet promocji pełen oszczędności!

  Teraz możesz dać swoim pracownikom jeszcze więcej pysznych przyjemności: więcej pomysłów na smaczne posiłki, więcej oszczędności przy codziennych wydatkach żywieniowych, więcej radości z najlepszych zniżek i rabatów!

  Wszystkie promocje dostępne online!*

  *Daty obowiązywania promocji oraz regulaminy dostępne na stronie

  Warianty Pluxee Lunch

  Karta wirtualna Pluxee Lunch
  Eko rozwiązanie

  Karta wirtualna

  • Cyfrowa karta przedpłacona, wysłana na email pracownika
  • Zbliżeniowe płatności telefonem z Google Pay lub Apple Pay
  •  Brak kosztów dostawy, wysyłka w 72h
  • Ekologiczny benefit, bez plastiku

  Sprawdź gdzie zapłacisz

  Karta zbliżeniowa Pluxee Lunch
  Bestseller

  Karta zbliżeniowa

  • Klasyczna karta przedpłacona
  • Zbliżeniowa płatność kartą lub telefonem z Google Pay
  • Ubezpieczna dostawa  w 48h za 50zł
  • Łatwe zarządzanie 24/7 w aplikacji Pluxee

  Sprawdź gdzie zapłacisz 

  Zamów Pluxee Lunch

  Kup online

  Zamów Pluxee Lunch Online!

  Jesteś już zdecydowany, jaką Pluxee Lunch chcesz zamówić? Możesz ją zamówić na naszym sklepie internetowym wchodząc w zakładkę Kup online. To szybki i wygodny sposób by wesprzeć kulturę lunchową w Twojej firmie i wyróżnić się na rynku benefitów pozapłacowych!

  Nie potrafisz się zdecydować lub chcesz dokonać zakupu za pośrednictwem naszego konsultanta?

  Wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie pytania oraz pomożemy dokonać zakupu.

  Blog

  Przeczytaj więcej na blogu

  Image
  Benefity w służbie balansu_blog

  Pracodawca

  Benefity w służbie balansu. Jak połączyć politykę świadczeń i strategię work-life balance w organizacji?

  Wkrótce będą wakacje. Od wprowadzenia dyrektywy Work-Life Balance minął już ponad rok. Co łączy te dwa fakty z kalendarza? Po pierwsze, to doskonały pretekst, żeby porozmawiać o równowadze między życiem prywatnym a zawodowym, zwłaszcza w kontekście logistycznych komplikacji dla pracujących rodziców. Po drugie, to świetna okazja, żeby zastanowić się, jak stworzyć całościowy plan działań zorientowanych na wellbeing pracownika.

  Czytaj więcej
  Image
  Blog dzień różnorodności

  Pracodawca

  21 maja obchodzimy Dzień Różnorodności. Cały miesiąc poświęcony jest temu zagadnieniu, dlatego przygotowaliśmy aż 12 pomysłów na celebrację tego wyjątkowego wydarzenia. Można skorzystać z nich zarówno w maju, jak i przez cały rok.

  Image
  HRonAir blog

  Pracodawca

  Czy liderzy w Twojej organizacji czują się wypaleni? Niemal 60% liderów deklaruje, że ma wszystkiego dość, co sprawia, że są skłonni do szybkiej zmiany pracy. Takie wnioski płyną z badania „Potrzeby liderów 2024”, zrealizowanego przez IRCenter na zlecenie Pluxee Polska. Badanie rzuca światło na problem, który do tej pory nie był bardzo widoczny: dobrostan osób na stanowiskach kierowniczych. Ciężar odpowiedzialności za zespół, jak się okazuje, często odbywa się kosztem ich własnego zdrowia psychicznego. Jak więc organizacje mogą stawić czoła temu zjawisku? To tylko jedno z pytań, które pojawiło się podczas webinaru HR on Air, prowadzonego przez Jakuba Sito. Jego gośćmi byli: Katarzyna Turska, dyrektorka HR w Pluxee Polska, oraz Dorota Peretiatkowicz, prezeska IRCenter.

  Image
  Od 2024 roku konsumenci płacą nowymi kuponami Pluxee

  Pracodawca

  Pracodawcy mogą na wiele sposobów motywować, doceniać i nagradzać pracowników, czy też dbać o to, aby ich zadowolenie z realizacji obowiązków zawodowych ciągle utrzymywało się na wysokim poziomie. Pozytywny wpływ na wizerunek firmy oraz jej kulturę organizacyjną ma racjonalnie ukształtowana polityka benefitowa. Jednym z najpopularniejszych narzędzi, które wykorzystuje się w jej ramach, są bony dla pracowników. Już teraz sprawdź, z jakich źródeł mogą pochodzić środki finansowe przeznaczone na zakup takich atrakcyjnych dodatków do wynagrodzenia.