Program lojalnościowy i partnerski Pluxee

Zadbaj kompleksowo o lojalność w B2B oraz motywację sił sprzedaży!Szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci przeprowadzać ciekawe akcje rozciągnięte w czasie? Odkryj możliwości programów lojalnościowych i partnerskich Pluxee!

Poznaj wyjątkowy program do długofalowych akcji!

przyjemna praca

Profesjonalna obsługa programu

na wszystkich etapach współpracy: koncept, realizacja, obsługa uczestników, raportowanie efektów

akceptacja

Personalizowana platforma online

zgodna z potrzebami Twojej firmy

motywacja

Indywidualnie dofinansowany katalog nagród

ponad 3000 produktów z 20 kategorii

samodzielne zarządzanie kartą

Wsparcie prawno podatkowe

z pomocą zewnętrznych ekspertów i doradców

Sprawdź, jakie korzyści zapewnia program lojalnościowy i partnerski Pluxee

  Korzyści dla Ciebie

  korzyści dla pracodawcy

  Korzyści dla Ciebie

  • Zaoszczędzisz czas i pieniądze – zespół Pluxee zajmie się pracochłonną organizacją i szybko uruchomi program – nawet w 2 tygodnie.
  • Zapewnimy Ci szeroki wachlarz atrakcyjnych nagród – każdy uczestnik znajdzie tu coś dla siebie, a Ty zyskasz czas, który byłby potrzeby na szukanie nagród i kupowanie ich od wielu dostawców.
  • Zagwarantujemy Ci uniwersalność programu – to rozwiązanie dostosowane do różnych grup docelowych, np.: podmiotów prawnych i osób fizycznych.
  • Zaoferujemy Ci sprawdzoną, wysoką jakość obsługi – 4,9 (na 5) to średnia ocena współpracy z dedykowanym opiekunem programu.
    

  Korzyści dla uczestnika

  korzyści dla pracownika

  Korzyści dla uczestnika

  • Program zapewnia szeroki wybór atrakcyjnych nagród.
  • Udział w programie to wyzwanie w codziennej pracy, zabawa i urozmaicenie.
  • Dzięki programowi uczestnicy mogą poszerzać wiedzę i kompetencje.
  • Uczestnikom zapewniamy dedykowaną obsługę. 
  • Zapewniamy wygodny dostęp online do programu – z dowolnego miejsca i urządzenia oraz w dowolnym czasie.
    
  Alt text

  Zainteresował Cię program lojalnościowy lub partnerski Pluxee?

  Wypełnij formularz kontaktowy, a nasze Centrum Obsługi Klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego i odpowie na wszystkie Twoje pytania.

  Blog

  Przeczytaj więcej na blogu

  Image
  aką Pluxee Nagrodę wybrać_ Sprawdź, kiedy sprawdzi się cyfrowy eVoucher, karta przedpłacona lub kupon!

  Marketing i sprzedaż

  Jaką Pluxee Nagrodę wybrać? Sprawdź, kiedy sprawdzi się cyfrowy eVoucher, karta przedpłacona lub kupon!

  Organizując akcję promocyjną, warto pamiętać, że nie każda nagroda przyniesie oczekiwany przez nas efekt. Diabeł tkwi w szczegółach, a konkretnie w trzech. Nagroda, która motywuje skutecznie, musi być dopasowana do charakteru i celu akcji, grupy docelowej oraz, co bardzo istotne, do oczekiwań odbiorców. Zastanawiasz się, która Pluxee Nagroda sprawdzi się w Twojej akcji? Poznaj możliwości wykorzystania eVoucherów, kart przedpłaconych (wirtualnych lub klasycznych) oraz kuponów.

  Czytaj więcej
  Image
  Nagrody w konkursach – jakie są najpopularniejsze i jak je poprawnie rozliczyć?

  Marketing i sprzedaż

  Uważna obserwacja akcji promocyjnych organizowanych przez firmy działające w różnych branżach pokazuje, że konkursy cieszą się niesłabnącą popularnością, a konsumenci są do nich przyzwyczajeni. Tego typu działania marketingowe przyciągają uczestników m.in. dlatego, że stanowią dla nich odskocznię od codzienności, ale przede wszystkim są rozrywką pozwalającą przy okazji nieco zaoszczędzić. Już teraz sprawdź jakiego typu wygrane są najbardziej pożądane oraz jakich zasad należy się trzymać, aby prawidłowo rozliczać nagrody w konkursach!

  Image
  Czym jest wsparcie sprzedaży i jak je realizować?

  Marketing i sprzedaż

  Wsparcie sprzedaży, czyli jak skutecznie zwiększyć sprzedaż? – to pytanie zadaje sobie każdy właściciel firmy. Nie ma co ukrywać, odpowiednie wsparcie sprzedaży jest wyjątkowo ważne i jest jednym z filarów dobrze prosperujących przedsiębiorstw. Najlepiej oczywiście, gdyby wsparcie to było długotrwałe, dobrze przygotowane i zaplanowane, a nie jedynie chwilowe lub sezonowe. Tylko budując odpowiednie i długotrwałe relacje, będziesz w stanie przez długi czas cieszyć się z ich efektów. 

  Image
  Budget cleaning

  Marketing i sprzedaż

  Tak jak zima w listopadzie zaskoczyła drogowców, tak zwykle budget cleaning na koniec roku zaskakuje marketerów. Niby wszyscy wiemy, że (jak co roku) zostaną nam zaległe środki, a i tak znów w grudniu gorączkowo zabieramy się za ich wydawanie. Jak nie “przepalić” nadwyżki budżetu i dzięki niej zapewnić sobie spokojniejszy start w 2024 rok? Podpowiadamy w poniższym tekście.