Świętuj jubileusz firmy razem z Pluxee

Każdy lider wie, że sukces firmy to przede wszystkim zasługa ludzi. Dlatego warto wykorzystać tę chwilę i podziękować pracownikom za ich dotychczasowy trud i poświęcenie.

👋 Cześć, tu Pluxee!

Jesteśmy firmą działającą 25 lat w branży HR, marketingu oraz sprzedaży. Dzięki naszym kartom na przyjemności, użytkownicy mogą wydawać extra środki bez wyrzutów sumienia, ciesząc się małymi, codziennymi przyjemnościami. Z kartami Pluxee docenisz pracowników, podniesiesz motywację i zaangażowanie oraz zwiększysz sprzedaż.

 

⭐️ Poznaj bestsellery Pluxee ⭐️

Pluxee Prezent

Karty i kupony Pluxee Prezent

Produkty podarunkowe, którymi docenisz swoich pracowników nie tylko od święta . Twoi pracownicy zapłacą kartą wszędzie gdzie akceptowany jest Mastercard. Przy ZFŚS zwolnione z PIT do 1000 zł na pracownika rocznie. 

Pluxee lunch

Karty i kupony Pluxee Lunch

Produkty dla Twoich pracowników na codzienne wydatki żywieniowe, za które zapłacą w restauracjach i sklepach spożywczych (także online). Dzięki zwolnieniu ze składek ZUS do 450 zł miesięcznie, zyskujesz nawet do 1106 zł na jednym pracowniku rocznie.

Pluxee nagroda

Karty, kupony oraz eVouchery Pluxee Nagroda

Produkty do motywacji sił sprzedaży i organizacji akcji promocyjnych B2B i B2C, np. konkursów, loterii, promocji buy&get, programów lojalnościowych. Najbardziej pożądane nagrody w akcjach promocyjnych przez 75% Polaków*.

Rozwiązania dla firm

Karta Pluxee Prezent

Motywacja oraz docenianie pracowników

Ilu pracowników, tyle pomysłów na idealny benefit. Karty Pluxee na przyjemności codzienności spełniają oczekiwania wszystkich, dzięki nieograniczonej możliwości wyboru czasu, miejsca i sposobu realizacji. Z Pluxee zwiększysz motywację zespołu, zaangażowanie, docenisz, zatrzymasz u siebie talenty i przyciągniesz nowe. Wywołaj uśmiech pracowników z Pluxee!  

Karta Pluxee Prezent

Większe zaangażowanie oraz mniejsza rotacja dzięki dofinansowaniu posiłków

To rozwiązanie nigdy się nie przeje, ten benefit pożądany przez aż 80% pracowników zostanie w pełni wykorzystany i doceniony przez Twoich pracowników. Pluxee Lunch to codzienna przyjemność z jedzenia dopasowana do indywidualnych potrzeb pracowników. A to wszystko pozwala dodatkowo zaoszczędzić Twojej firmie i pracownikom ponad 2000 zł rocznie dzięki zwolnieniu z ZUS.

Karta Pluxee Nagroda

Zwiększanie sprzedaży i budowanie lojalności klientów oraz kontrahentów

Pluxee daje nie tylko uśmiech, ale też konkretne wsparcie w osiąganiu celów sprzedażowych. Z nagrodami Pluxee zorganizujesz angażujące akcje promocyjne, pozyskasz nowych klientów i zbudujesz ich lojalność. Karty, kupony i eVouchery to szybki i prosty sposób na zmotywowanie Twoich partnerów, kontrahentów i handlowców do osiągania lepszych wyników. Stworzymy dla Ciebie także efektywny program partnerski lub lojalnościowy, który pozwoli Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Najlepiej!

Pluxee – możesz na nas liczyć!

Doradzimy

Doradzimy 

to, co sprawdzi się najlepiej w Twojej firmie, realnie oceniając wszystkie potrzeby

Wycenimy

Wycenimy

działania związane  
z konfiguracją Kart  
i platformy Pluxee

Wypracujmy optymalną ofertę

Wypracujemy
optymalną
ofertę

tak, żeby idealnie wspomóc Twoją firmę

Wdrożymy rozwiązanie

Wdrożymy
rozwiązania

oraz zapewnimy nadzór nad całym procesem – od zamówienia,  aż po wdrożenie

Zapewnimy opiekę

Zapewnimy
opiekę

tak, żeby na bieżąco wspomagać pracowników i całą Twoją firmę

Masz kartę, kupon lub eVoucher Pluxee?

Gdzie zapłacisz SG

Sprawdź gdzie zapłacisz produktami Pluxee

Kartami plastikowymi oraz wirtualnymi Pluxee zapłacisz wszędzie gdzie akceptowane są karty Mastercard® natomiast kupony papierowe zrealizujesz w szerokiej sieci akceptacji.

Promocje dla użytkowników

Sprawdź specjalne promocje

Unikatowe promocje, oferty specjalne i zniżki do sklepów spożywczych, elektronicznych, restauracji, cateringów dietetycznych i wielu innych miejsc.

Aplikacja Pluxee

Pobierz aplikację mobilną Pluxee

Dzięki aplikacji mobilnej Pluxee sprawdzisz saldo i historię transakcji, zmienisz PIN do karty i w razie potrzeby zastrzeżesz lub zablokujesz swoją kartę.

Dlaczego warto nam zaufać?

nr 1 - lider na rynku

nr 1 -- lider na rynku

benefitów pracowników i narzędzi zwiększających sprzedaż

50 tysięcy zadowolonych klientów

50 tysięcy zadowolonych klientów

… i tyle samo powodów, dla których chcemy być coraz lepsi

2 miliony uśmiechniętych użytkowników

2 miliony uśmiechniętych użytkowników

różnorodnych potrzeb i doświadczeń, które chcemy wzbogacać

50 tysięcy partnerów

50 tysięcy partnerów w całej Polsce

z którymi cały czas wzrastamy

2 miliony transakcji kartami na przyjemności.webp

+2 miliony transakcji kartami na przyjemności

blisko 3 000 transakcji na godzinę

+150 zaangażowanych talentów

+150 zaangażowanych talentów

zawsze do Twojej dyspozycji

Dowiedz się więcej na naszym blogu

Image
Blog komunikat prasowy

Aktualności

Globalna awaria zewnętrznego dostawcy oprogramowania

W związku z globalną awarią zewnętrznego dostawcy oprogramowania, niektóre usługi oferowane naszym klientom, użytkownikom i partnerom mogą być chwilowo niedostępne. Awaria nie jest zależna od nas i dotknęła wiele firm na świecie.

Czytaj więcej
Image
Red alert! Po tym poznasz, że Twoi pracownicy czują się niedocenieni

Benefity dla pracowników

Ile wynosi odpis na ZFŚS w 2024 roku? Aktualnie jego wysokość jest ustalana na podstawie przeciętnego wynagrodzenia miesięcznego w gospodarce narodowej w drugim półroczu 2023r., ogłoszonego przez Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego. Wynika to wprost z art. 5l ustawy z dnia 4 marca 1994 r. o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych (Dz.U.2024.0.288) [1]. Kwotą bazową do wyliczania odpisów na fundusz socjalny jest zatem 6445,71 zł - w 2023 roku baza wyniosła 4434,58 zł.

Image
Blog HRonAir

Benefity dla pracowników

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (ZFŚS) to narzędzie, które może przynieść wiele korzyści zarówno pracownikom, jak i pracodawcom. Ale jak właściwie założyć taki fundusz? Które firmy powinny to zrobić, jakie obowiązki się z tym wiążą i jakie dokumenty są niezbędne? Co można finansować ze środków ZFŚS, a czego nie wolno? Odpowiedzi na te i inne pytania przynosi webinar HR on Air, prowadzony przez Jakuba Sito, którego gośćmi były Izabella Woźnicka, adwokat i wspólnik kancelarii WP Law, oraz Aleksandra Paciorkiewicz, doradca podatkowy WP Law.

Image
Odważny rebranding – case study Pluxee Polska w video podcaście Sales&Marketing Power

Sprzedaż i lojalność w biznesie

Największe (i zarazem najbardziej ekscytujące) wyzwanie dla każdego marketera to…? Rebranding marki! Kojarzy się ze zmianą logo, kolorystyki czy claimu, ale za tym pojęciem kryje się dużo, dużo więcej. Redefinicja biznesu, zmiana pozycjonowania czy całej strategii funkcjonowania organizacji. Tak się składa, że Pluxee Polska ma właśnie taki rebranding za sobą. Chcesz poznać kulisy?

*Źródło:Raport „Skuteczna akcja wsparcia sprzedaży”.