Odkryj korzyści z akceptowania kart Pluxee

Odkryj korzyści z akceptowania kart Pluxee

1 Marzec 2024

Dlaczego warto dołączyć do sieci akceptantów kart Pluxee? Nasz produkt i model współpracy zaprojektowano z myślą o maksymalizacji Twoich korzyści i zwiększeniu obrotów. Przekonaj się!

Akceptuj karty Pluxee. Zyskaj:

 • Stabilny strumień nowych przychodów: partnerstwo z Pluxee po prostu się opłaca i przekłada na większe obroty dzięki bazie nowych klientów z ekstra środkami na karcie. A konkretnie: użytkownicy realizują 2 miliony transakcji miesięcznie.
 • Brak inwestycji na start: właśnie tak to działa, prowizję płacisz dopiero od rzeczywistych transakcji.Faktury ze szczegółowym raportem transakcji: stawiamy na jasne reguły gry. 
 • Brak stałych opłat: pamiętasz, że prowizje pobieramy tylko od zrealizowanych transakcji?
 • Bezpieczna i transparentna forma rozliczania kart i kuponów: a poza tym prosta i wygodna. Na naszej stronie w sekcji FAQ znajdziesz poradnik. Nie ukrywamy - z kartami jest jeszcze łatwiej.
 • Niskie koszty współpracy: proporcjonalne do wartości sprzedaży, żeby cieszyć się zyskami, a nie martwić opłatami.
 • Brak dodatkowych urządzeń, wystarczy terminal płatniczy: nie martw się o sprzęt.
 • Nieskomplikowana forma współpracy: jako nasz partner masz cieszyć się korzyściami, a nie angażować czas i energię. Zarówno proces dołączania, jak i sama współpraca są intuicyjne i nieobciążające. A w razie potrzeby zwróć się do przedstawiciela Pluxee i weźmiemy to na siebie.

Atrakcyjna oferta, prawda? Włącz zyski w swoim sklepie, cukierni, restauracji i dołącz do sieci akceptantów Pluxee Lunch.

Jak zostać akceptantem kart Pluxee?

Masz dużo na głowie i toniesz w liczbie obowiązków? Dlatego maksymalnie uprościliśmy proces dołączania do naszej sieci. Wykonaj poniższe kroki… i zacznij wychodzić z Pluxee na plus!

 1. Wejdź na stronę pluxee.pl/partner.
 2.  Wypełnij formularz i wyślij go.
 3. Doradca Pluxee skontaktuje się z Tobą w sprawie umowy.
 4. Zaakceptuj zdalnie umowę z Pluxee.