ZFŚS w praktyce. Jak otworzyć fundusz i efektywnie korzystać ze środków?

Webinar już 19.06 o godzinie 10:00 | Online

W trakcie webinaru dowiesz się:

Jak założyć ZFŚS

Jak założyć ZFŚS?

które firmy powinny założyć, jakie rodzi obowiązki i omówimy niezbędne dokumenty

Co można finansować z środków

Co można finansować ze środków?

możliwości oraz best practices oraz czego nie powinno się finansować -- regulacje podatkowe

Korzyści ZFŚS

Korzyści ZFŚS

Poznaj prelegentki #HRonAIR

Izabella Woźnicka

Izabella Woźnicka

Adwokat, wspólnik kancelarii WP law

  • Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych, doradza również NGO oraz osobom fizycznym, w tym zrzeszonym w związkach zawodowych. Klienci cenią ją za kreatywne i nieszablonowe podejście do spraw oraz za upór w dążeniu do celu. 
  • W 2021 roku jej osiągnięcia zawodowe i działalność społeczna zostały docenione obecnością na prestiżowej liście „25 najwybitniejszych prawniczek w biznesie” magazynu Forbes Women. W 2022 r. była jednym z członków zespołu doradczego strony społecznej w tzw. „Sporze o polskie niebo”. 
  • Od 2023 roku aktywnie zaangażowana w organizowany przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce projekt pt. Luka Płacowa, dotyczący przeciwdziałania dyskryminacji w wynagradzaniu.
Aleksandra Paciorkiewicz

Aleksandra Paciorkiewicz

Doradca podatkowy WP law

  • Specjalizuje się w prawie podatkowym w szczególności w podatku od towarów i usług, podatku dochodowym od osób prawnych oraz podatku dochodowym od osób fizycznych. 
  • Świadczy usługi z zakresu doradztwa podatkowego zarówno na rzecz przedsiębiorców jak i osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej. 
  • Posiada szerokie doświadczenie w bieżącym doradztwie podatkowym a także w weryfikowaniu umów, pod względem ich zgodności z przepisami podatkowymi oraz w ocenie skutków podatkowych realizowanych transakcji gospodarczych.

Poznaj prowadzącego webinar

Jakub Sito - prowadzący

Jakub Sito

Dziennikarz i konsultant biznesowy

W zawodowym życiu balansuje między dziennikarstwem, a biznesowym konsultingiem wspierając liderów i firmy w rozwoju poprzez procesy strategiczne, szkolenia i coaching medialny. Aktualnie dyrektor i redaktor naczelny Warszawskiego Ośrodka Telewizji Polskiej. Doradza zarządom firm, wspiera zespoły, towarzyszy w zmianie. Wykładowca akademicki, który autorskich programach stawia przed studentami praktyczne wyzwania z obszaru komunikacji i dziennikarstwa. Pasjonat nowych technologii, relacji międzyludzkich, zrównoważonego rozwoju i ekonomii wartości. Członek rady programowej Open Eyes Economy Summit. Medialne szlify zdobywał w kanałach Grupy TVN, TVP oraz Polskim Radiu. Absolwent Zarządzania i Przywództwa w Uniwersytecie SWPS oraz Akademii Psychologii Przywództwa.

 

Zapisz się na bezpłatne webinar już dziś! 

19.06.2024 💚 Godzina 10:00

 

#hronair meetup dedykowany HR-owcom

#hronair meetup dedykowany HR-owcom

to online’owy meetup dedykowany HR-owcom i wszystkim branżowym pasjonatom. To nie kolejny „przegadany” webinar. Zaprezentujemy Wam sprawdzone rozwiązania płynące od praktyków dla praktyków – profesjonalistów HR. HR on Air to o wiele więcej niż zwykły podcast lub webinar. To dawka praktycznej, konkretnej wiedzy, ciekawostek ze świata HR (i nie tylko!), z udziałem cenionych ekspertów. Znajdziesz tu sprawdzone rozwiązania, dobre praktyki i najbardziej aktualne zagadnienia. Nie nadążasz za dynamicznymi zmianami i najnowszymi trendami? Nic straconego - zbierzemy wszystkie informacje za Ciebie, a Ty będziesz mieć do nich dostęp całkowicie bezpłatnie.